DOLAR 8,59310.76%
EURO 10,12600.63%
STERLIN 11,86630.52%
ALTIN 485,691,09
BIST 1.421,730.26%
BITCOIN 4121740,75%
İstanbul
22°

AZ BULUTLU

13 04

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

BİST 100 CANLI TRAFİK
BIST 100: 1.422 s Değişim: 0.25% 3,53 Adet:   294 Mio.Lot Hacim:   2.206 Mio.TL
EN YÜKSEK 1426
EN DÜŞÜK 1,419
Açılış: 1.424 Dünkü Kapanış: 1.418

Verilerin Son Güncelleme Saati : 10:34

MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • AEFES 21,58 -0,09 10:34:31
  • AFYON 3,53 0,00 10:34:37
  • AKBNK 5,55 0,18 10:34:46
  • AKSA 21,16 4,44 10:35:03
  • AKSEN 14,78 0,75 10:34:54
  • ALARK 9,26 0,54 10:35:00
  • ALBRK 1,53 0,00 10:34:56
  • ALGYO 21,20 1,44 10:34:42
  • ALKIM 14,75 0,41 10:34:48
  • ARCLK 32,00 0,31 10:34:35
  • ASELS 14,78 0,48 10:34:59
  • BERA 9,91 0,10 10:34:59
  • BIMAS 68,95 1,03 10:35:02
  • BRISA 21,84 -0,91 10:34:56
  • BRSAN 23,72 0,08 10:34:26
  • BRYAT 431,70 -0,55 10:34:47
  • CCOLA 87,70 -0,11 10:34:52
  • CEMAS 1,19 0,00 10:34:58
  • CEMTS 13,10 -0,30 10:35:00
  • CIMSA 26,00 -0,31 10:34:59
  • DEVA 23,24 -0,26 10:34:25
  • DOAS 35,42 1,49 10:34:57
  • DOHOL 2,56 0,79 10:34:52
  • ECILC 6,04 0,33 10:34:55
  • ECZYT 39,96 -0,10 10:34:55
  • EGEEN 1.183,70 -0,19 10:34:41
  • EGGUB 158,20 -0,69 10:34:51
  • EKGYO 1,82 -0,55 10:34:27
  • ENJSA 10,81 0,19 10:34:17
  • ENKAI 10,57 0,48 10:34:25
  • ERBOS 119,60 -0,08 10:34:54
  • EREGL 17,02 -0,53 10:35:03
  • ESEN 35,38 2,61 10:35:00
  • FENER 32,58 -0,06 10:34:58
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • FROTO 166,90 -0,24 10:34:28
  • GARAN 9,49 -0,11 10:35:02
  • GLYHO 2,11 0,00 10:35:03
  • GOZDE 5,70 0,53 10:34:38
  • GSRAY 3,64 1,39 10:34:57
  • GUBRF 49,04 -0,12 10:34:53
  • HALKB 4,64 0,43 10:34:39
  • HDFGS 2,78 -0,36 10:35:00
  • HEKTS 8,19 -0,12 10:34:35
  • IHLAS 0,57 1,79 10:34:58
  • IHLGM 0,91 1,11 10:34:55
  • INDES 6,10 0,00 10:33:12
  • IPEKE 11,79 0,17 10:35:00
  • ISCTR 5,36 0,37 10:34:57
  • ISFIN 2,97 0,34 10:34:37
  • ISGYO 1,82 0,55 10:35:00
  • ISMEN 13,84 0,36 10:34:59
  • JANTS 65,15 -0,53 10:35:01
  • KARSN 3,59 0,00 10:34:36
  • KARTN 48,68 -0,16 10:34:52
  • KCHOL 22,94 0,97 10:35:02
  • KERVT 4,36 0,46 10:33:09
  • KONYA 877,80 0,21 10:34:58
  • KORDS 25,26 -1,02 10:35:00
  • KOZAA 14,76 -0,94 10:35:02
  • KOZAL 94,70 -0,16 10:35:03
  • KRDMD 6,80 -1,02 10:34:59
  • KRVGD 15,87 -0,38 10:34:05
  • LOGO 41,24 1,43 10:35:02
  • MGROS 32,86 0,67 10:35:02
  • MPARK 27,18 0,00 10:34:35
  • NETAS 16,92 0,06 10:35:03
  • NTHOL 4,40 1,15 10:34:55
  • NUHCM 33,10 -0,30 10:35:01
MENKUL FİYAT % ZAMAN
  • ODAS 1,40 0,72 10:35:02
  • OTKAR 313,70 0,16 10:34:55
  • OYAKC 6,50 0,00 10:34:43
  • PARSN 27,10 -0,44 10:35:02
  • PETKM 6,28 1,78 10:35:03
  • PGSUS 68,40 0,59 10:34:35
  • RTALB 24,12 3,08 10:34:59
  • SAHOL 9,65 0,00 10:35:00
  • SASA 27,02 -0,59 10:35:00
  • SELEC 8,75 0,11 10:34:27
  • SISE 8,37 0,48 10:34:51
  • SKBNK 1,02 0,00 10:34:46
  • SOKM 12,27 -0,89 10:35:00
  • TAVHL 22,88 0,70 10:34:37
  • TCELL 15,54 0,00 10:34:39
  • THYAO 12,60 1,04 10:35:02
  • TKFEN 14,21 0,00 10:34:56
  • TKNSA 6,48 0,15 10:34:57
  • TOASO 46,94 -0,38 10:35:02
  • TRGYO 3,68 0,00 10:33:29
  • TSKB 1,26 -0,79 10:33:35
  • TTKOM 7,14 0,14 10:34:43
  • TTRAK 158,70 1,15 10:34:56
  • TUPRS 109,40 1,20 10:35:02
  • TURSG 5,03 0,20 10:34:50
  • ULKER 19,55 0,26 10:35:02
  • VAKBN 3,46 0,29 10:34:57
  • VERUS 49,40 -1,04 10:35:00
  • VESBE 49,46 0,77 10:34:55
  • VESTL 28,28 -0,56 10:35:02
  • YKBNK 2,47 0,00 10:35:02
  • ZOREN 1,60 0,63 10:34:56

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.