0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çukur 24 Mayıs bölümünde neler olacağı hakkında biraz da olsa bilgi verecek gibi görünüyor bu video. Öncelikle aksiyon başlıyor dizide. Akın Koçovalı ile annesi Ayşe’nin yüzleşmesi var bu bölümde. Bunun dışında Amca’nın adamları, Çukur’a saldırıyor ve Çukur’da bir sürü yaralı var fragmana göre. Sonrasında da Vartolu’nun intikam serisi başlıyor gibi.

Çukur’un yeni bölümünün 17 Mayıs’ta yayınlanması bekleniyordu. Neden yayınlanmadığı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı fakat bayram haftası nedeniyle bölümün yayınlanmadığı tahmin ediliyor.

Çukur 4. Sezon 36. Bölümünde Neler Olmuştu?

Çukur yeni bölümü hakkında daha fazla bilgi alabilmek için, öncelikle eğer izlemediyseniz dizinin bir önceki bölümünü izlemenizi öneririz. Aşağıda Çukur 4. sezon 36. bölümünün resmi izleme linklerini bulabilirsiniz.

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Youtube izleme linki

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Show TV izleme linki

Çukur dizisinin 4. sezon 36. bölümünde Vartolu ve Yamaç, Çukur’u da arkasına alarak tüm gücüyle Amca’ya saldırmaya başladı. Amca’ya ait olan tüm depolar ve tüm mekanlara baskın yapıldı, tüm malları yakıldı. Sadece bir yer bırakıldı, Amca’nın kasası olan bu yere Amca adam gönderdi. Bu adam aracılığı ile Yamaç, Amca’nın saklandığı yeri buldu. Sonrasında Nedim’i alıp konuşturdu. Bölüm sonunda Amca’yı yakalacayackken yine Nedim’i yakaladı.

Bakalım Amca’nın dört gözle beklediği tetikçi, Yamaç’ı ve Çukur’u durdurabilecek mi?

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.