Esra Erol’da Bugün Cansen Olayı Ne Oldu?

ABONE OL
Mayıs 21, 2021 18:25
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Cansen Hanım evinden ayrılarak arkadaşı Serpil Hanım’ın yanına gitmişti. Serpil Hanım’ın yanında huzuru bulduğunu söyleyen Cansen Hanım, Serpil Hanım ile stüdyoya katıldı. Esra Erol’da Bugün Cansen Olayı Ne Oldu? 

Ferdi Bey Veryansın Etti!

Cansen Hanım, Ferdi benim arkadaşlarımın eve gelmesine izin vermiyordu. Serpil’in eve gelmesini istemiyordu. Ben Serpil ile Kocam Ferdi’nin yanında olduğumdan daha mutluyum dedi. Ferdi Bey de tüm bu sözlere ben onun bir şeyine karışmıyorum dedi.

Serpil Hanım da ben senin karını getirdim al konuş karınla deyince Serpil Hanım ben bu canlı yayından çıkıp gideceğim dedi.

Cansen’in Babası Sessizliğini Bozdu!

Cansen’in Babası Ekrem Bey, kızım sen yanlış yoldasın, sen mutlu musun Serpil ile, sen Ferdi ile ilk evlendiğinde ben seni zorla mı verdim diye sorunca Serpil Hanım, Ferdi beni zorla kaçırdı dedi. Ekrem Bey de biz adliyeye varınca bizi terk edip ben Ferdi’yi istiyorum dedin sen o adama bizi reddettin gittin doğru. Bizi kandırdın biz seni aradık aradan 6,7 yıl geçince Ferdi ile aram açıldı dedin biz seni yine kabul ettik dedi. Sonra İzmir’li bir kadınla konuşup Ferdi’ye şart koşmuşsun dedi.

Avukat Hanım:

Yanınızdaki kişi düşman sahibi olduğundan ötürü bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Esra Erol biraz sinirlenip tehlike olduğu zaman arayacağınız yer Alo Serpil değil Alo 155 olmalı dedi.

Serpil Hanım da o esnada Esra Hanım bir soru sorabilir miyim dedi.

“Kocası İzmir’e şartlı göndermiş ya davandan vazgeçersen sana izin veririm demiş. Hangi davasından vazgeçti de Cansen’in İzmir’e gitmesine izin verildi. Hangi davadan vazgeçti de İzmir’e gönderdi.” Diye sordu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.