Esra Erol’da Bugün Gökhan Deniz Çocuğunu Görebilecek Mi?

ABONE OL
Mayıs 21, 2021 17:11
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Yıllar öncesinde görücü usulü olarak Kader Hanım ile evlenen Gökhan Deniz’in iddiaları çok tartışıldı. Gökhan Deniz’in iddialarına göre kayınpederi Orhan, kızı Kader Hanım’ı başka bir adamla evlendirdi ve ben 5 aydır çocuğumu göremiyorum dedi.

Kayınpederim Bizi Ayırmaya Çalışıyor!

Biz evlendiğimizden beri Kayınpederim Orhan eşim Kader ile beni ayırmaya çalışıyor. Karım Kader’i başka bir adamla evlendiren kayınpederimden dolayı ben 5 aydır çocuğumu göremiyorum. Kayınvalidem ve eşimin teyzesi beni arayıp Kader başkasıyla evlendi dedi.

Kader Deniz: Gökhan Dost Hayatı Yaşıyordu!

Gökhan Deniz, yalan söylüyor, bana iftira atıyor. Deyince Gökhan Bey sinirlendi. Kader Hanım, ben şuan babamın evindeyim evden kendi isteğimle ayrıldım, biz uzun süredir boşanmayı düşünüyorduk, Gökhan dost hayatı yaşıyordu. Benim onunla boşanma nedenim biz anlaşamadık beni dövüyordu en sonunda kendi isteğimle geldim dedi.

Esra Erol: Eşim bana ihanet ediyor dedin deyince:

Kader Hanım: Evet o kendi diliyle bana söyledi. O dost hayatı yaşıyor deyince Gökhan Bey,birazdan kimin dost hayatı yaşadığını öğreniriz dedi.

Anne Canlı Yayına Katıldı!

Kader Hanım’ın annesi Bergüzar Hanım canlı yayına katılarak benim kızım kocada kızım Kader’i babası başkasıyla evlendirdi dedi. Bergüzar Hanım öyle deyince Kader Hanım, hepsi yalan söylüyorlar dedi.

Bergüzar Hanım: Eski eşimin şimdiki eşi beni arayıp kızını kocaya verdiler deyince ben de benim kızımı niye kocaya verdiniz dedim. Fakat bana söz düşürmediler dedi.

Esra Erol, Kader Hanım’a annenle neden küstünüz deyince Kader Hanım ben onunla görüşmek istemiyorum, annemle o adam bana iftira atıyor dese de Bergüzar Hanıma bu haberi veren Kayınpederin şimdiki eşi olduğundan dolayı olayın detayları araştırılmaktadır.  Bergüzar Hanım canlı yayına katılıp benim kocam para için her şeyi yapar dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.