0

BEĞENDİM

ABONE OL

TV8’in sevilen dram dizisi Kırmızı Oda’nın yeni bölümü 21 Mayıs akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni yayınlanan fragmanında görüldüğü üzere artık Delikanlı Sadi’nin gençlik yıllarına geçildi. Bir önceki bölümde Sadi’nin hapse girmesi anlatılmıştı. Büyük ihtimalle bu bölümde hapis anılarını anlatmaya başlayacak. İçerde bol bol düşünmeye zamanı olduğu için de babasını artık sorgulamaya başlıyor bu dönemde. Sadi’nin bu bölümde yıllardır beklediği yüzleşme gerçekleşiyor. Miço ile Sadi sonunda buluşuyor. Fakat anladığımız kadarıyla Miço Mehmet’in farklı planları var.

Dizinin bu bölümünde işlenen bir diğer konu olan “Binbir gece masalları”nda ise bu kez Şehrazatın yani Mitra’nın Vahit’ten sonra oğlu Zafer ile karşılaşmasını anlatıyor. Zafer ve Mitra’nın bu buluşmalarını ayrı zamanlarda anlattıkları görülüyor fragmanda.

KIRMIZI ODA 37. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kırmızı Oda’nın 37. bölümü 14 Mayıs akşamı ekranlarda yerini almıştı. Dizinin bu bölümü Miço’nun yüzündeki yaraya ithafen “Yara İzi” başlığıyla izleyiciye sunuldu.

Kırmızı Oda dizisinin 37. Bölümü Youtube izleme linki

Kırmızı Oda dizisinin 37. Bölümü TV8 izleme linki


KIRMIZI ODA DİZİSİ YAPIM BİLGİLERİ

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Kırmızı Oda Oyuncu Kadrosu

Binnur Kaya
Gülçin Kültür
Şahin Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.