DOLAR 8,64101.32%
EURO 10,14540.83%
STERLIN 11,89150.73%
ALTIN 487,191,41
BIST 1.419,430.10%
BITCOIN 4115850,32%
İstanbul
24°

AZ BULUTLU

19 18

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 411482 18818443 % 0.53828 15:49
  • Ethereum 29850 117562410.874 % -3.10362 15:49
  • Cardano 20.5 32066390668.414 % -1.84082 15:50
  • Tether 8.66 69305977048.91 % 1.05156 15:45
  • Binance Coin 3558.75 154533651.9 % -2.04118 15:49
  • XRP 9.24 46622239005 % -1.77832 15:49
  • Solana 1254.1 296831404.37127 % -5.59142 15:49
  • Polkadot 294.18 1030427018.6626 % -1.62114 15:49
  • Dogecoin 2.11 131324264611.03 % 2.51435 15:49
  • Avalanche 557.54 220286577.20755 % 0.65964 15:50
  • Terra 303.46 401713722.44612 % -7.36769 15:50
  • Chainlink 245.42 453009553.91746 % -5.86955 15:49
  • Uniswap 213 519857388.13208 % -6.71459 15:50
  • Litecoin 1570.01 66752614.515387 % -2.82668 15:49
  • Bitcoin Cash 5417.92 18848362.396773 % -0.23384 15:49
  • Algorand 17.24 5245226282.3572 % -7.34804 15:49
  • Wrapped Bitcoin 411172 206320.75943419 % 0.5608 15:50
  • Cosmos 295 279302872.25671 % 3.29166 15:49
  • Internet Computer 487.86 162890216.87 % -2.48823 15:49
  • Polygon 11.6 6652300637.1 % -4.70362 15:50
  • Filecoin 711.17 106980690 % -2.00263 15:49
  • FTX Token 550.33 120775460.61874 % -6.06957 15:49
  • Stellar 2.8 23704554759.695 % -2.05749 15:50
  • VeChain 0.988461 66760741299 % -1.80596 15:50
  • TRON 0.91912 71660220128 % -8.06312 15:49
  • Ethereum Classic 495.4 129854567.99116 % -0.42137 15:50
  • Theta Network 55.39 1000000000 % -3.34398 15:49
  • cETH 598.53 88258622.683382 % -2.98397 15:49
  • Tezos 54.44 844902940.6898 % -4.27161 15:49
  • EOS 46.88 967491081.7251 % 8.09997 15:49
  • OKB 160.38 265115438.19 % 0.74225 15:49
  • Elrond 2150.19 19760054 % -1.76877 15:49
  • Crypto.com Coin 1.65 25263013692 % 1.36457 15:49
  • PancakeSwap 186.82 222273086.46129 % -3.48458 15:49
  • Aave 3152.66 13179743.478108 % -5.65817 15:49
  • Monero 2269.62 17994624.915347 % 0.28424 15:49
  • Quant 2971.53 13375967.469289 % -2.83073 15:49
  • cDAI 0.187218 211912830767.02 % 1.59269 15:49
  • IOTA 14.19 2779530283.2778 % 8.73792 15:49
  • Bitcoin Cash ABC 2071.3 18794058.396789 % -5.99738 15:49
  • cUSDC 0.192098 200061292220.84 % 1.70044 15:49
  • Lido Staked Ether 29560 1289698.568436 % -3.05474 15:49
  • eCash 0.00202535 18845595896789 % -5.45732 15:50
  • Shiba Inu 7.378E-5 4.977309666304E+14 % 30.81339 15:49
  • Hedera Hashgraph 3.79 9643811726 % -15.96334 15:49
  • The Graph 7.15 4956845231 % -4.26845 15:49
  • Near 72.84 461907201.6966 % -3.5784 15:49
  • Axie Infinity 571.27 57842742.973996 % -1.10539 15:50
  • Kusama 3430.13 8980098.0741123 % -3.80597 15:49
  • NEO 424.53 70530000 % -2.8904 15:49
  • Fantom 11.16 2541152731.01 % -3.97074 15:49
  • Klaytn 11.15 2505211613.6 % -3.12592 15:50
  • Bitcoin SV 1369.65 18845089.144239 % 2.46644 15:49
  • Waves 253.92 100000000 % -5.05329 15:49
  • LEO Token 25.99 945674453.9 % -3.9479 15:49
  • TerraUSD 8.68 2596971727.8405 % 1.42935 15:49
  • BitTorrent 0.03406473 659071882049 % -1.91294 15:50
  • THORChain 84.1 262741792.9173 % -4.88067 15:49
  • Maker 24302 901310.94728931 % -8.01853 15:49
  • Sushi 112.22 192789255.85548 % -13.03397 15:49
  • Arweave 439.48 0 % -5.05509 15:49
  • Huobi Token 122.68 164081489.25441 % -0.99707 15:50
  • Amp 0.414224 48013928909.158 % -4.98877 15:50
  • Synthetix Network Token 112.28 174266583.4901 % -10.50627 15:50
  • Celsius Network 44.71 423415980.3475 % -1.28756 15:49
  • Compound 3488.81 5400844.6109749 % -5.89043 15:49
  • Dash 1734.56 10335077.693246 % -3.57964 15:49
  • Decred 1266.73 13319497.568513 % 5.26999 15:50
  • Huobi BTC 411598 39906.36705999 % 0.72204 15:49
  • Helium 170.66 96394275.052649 % -1.66884 15:49
  • Chiliz 2.87 5344064580 % -2.30422 15:49
  • Holo 0.082647 177619433541.14 % -1.6204 15:48
  • Harmony 1.37 10556608596.793 % -5.06298 15:48
  • NEM 1.6 8999999999 % -1.40651 15:49
  • Theta Fuel 2.71 5301219200 % 0.23017 15:49
  • IOST 0.605275 22756417493.845 % -4.12862 15:49
  • Zcash 1179.34 11584814.33078 % -1.05422 15:50
  • Enjin Coin 14.17 934340659.56756 % -2.16283 15:49
  • Stacks 12.49 1052561461.6878 % -3.91025 15:48
  • XDC Network 1.06 12238141964 % 0.17745 15:49
  • TrueUSD 8.64 1396330447.0482 % 1.34114 15:49
  • Zilliqa 0.95191 12497541241.814 % -3.50122 15:49
  • Qtum 110.18 103739046 % 0.57525 15:49
  • Flow 180.67 63211739.895198 % -0.48767 15:48
  • Mina Protocol 46.65 239224762.84004 % -4.71864 15:50
  • ICON 16.55 669902731.22773 % -6.13123 15:50
  • Curve DAO Token 26.03 402715468.96406 % -8.09868 15:49
  • yearn.finance 290809 35692.624968712 % -4.92509 15:49
  • OMG Network 72.87 140245398.24513 % -2.98947 15:49
  • Bitcoin Gold 578.24 17513924 % -2.24811 15:49
  • Audius 24.33 406077610 % 22.21501 15:49
  • Basic Attention Token 6.52 1490348708.4474 % -2.96252 15:50
  • Horizen 831.18 11530150 % -5.54932 15:49
  • Ravencoin 0.989201 9670510000 % -1.55813 15:49
  • Osmosis 55.17 173150362 % 3.32518 15:42
  • Decentraland 7.13 1327372145.9865 % -2.20158 15:49
  • xSUSHI 134.81 69349959.793798 % -10.40236 15:49

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.