DOLAR 8,75400.21%
EURO 10,3906-0.29%
STERLIN 12,0890-0.81%
ALTIN 495,59-0,30
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 315967-0,82%
İstanbul
22°

PARÇALI AZ BULUTLU

20 46

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 314737 18738687 % -1.19295 15:52
  • Ethereum 19593.25 116356354.874 % 0.46778 15:52
  • Tether 8.78 62758335970.273 % 0.94458 15:05
  • Binance Coin 2978.64 154533651.9 % 1.60557 15:52
  • Cardano 12.43 32066390668.414 % 1.08104 15:52
  • Dogecoin 2.56 130091121654.26 % 1.91169 15:51
  • XRP 6.95 46205772880 % -0.08862 15:52
  • USD Coin 8.76 24221680916.261 % 0.51381 15:51
  • Polkadot 184.35 1003162617.114 % 0.60956 15:52
  • Bitcoin Cash 5016.3 18768006.146789 % 1.40499 15:52
  • Uniswap 179.38 519857388.13208 % 0.64682 15:52
  • Litecoin 1382.89 66752414.515387 % 0.46333 15:52
  • Solana 315.43 272637122.50492 % 1.23879 15:52
  • Binance USD 8.73 9451605492.34 % 0.3723 15:52
  • Chainlink 187.28 434009553.91746 % -0.23441 15:52
  • Theta Network 79.11 1000000000 % 1.27022 15:52
  • Polygon 12.27 6293422325 % 4.73605 15:52
  • Internet Computer 459.1 134693726.64 % 5.09233 15:52
  • Stellar 2.65 23170089594.063 % 1.41435 15:52
  • Wrapped Bitcoin 315243 191461.83702947 % -1.34222 15:51
  • Ethereum Classic 456.76 127990349.1246 % 0.11956 15:52
  • VeChain 0.882291 65241752869 % 1.23784 15:52
  • Filecoin 577.22 80328689 % 0.52053 15:52
  • Dai 8.79 5017315753.9573 % 0.67293 15:05
  • TRON 0.610794 71660220128 % -0.83374 15:52
  • Monero 2394.95 17935199.408219 % 0.13847 15:51
  • EOS 40.62 959214570.5951 % 0.35479 15:52
  • Amp 0.778861 48009634075.201 % 8.29263 15:51
  • Shiba Inu 6.751E-5 4.977309666304E+14 % 9.14878 15:52
  • OKB 112.45 267436117.72 % 1.27972 15:51
  • cDAI 0.188342 158420291635.2 % 0.34702 15:46
  • Aave 2321.99 12799337.321918 % -0.14728 15:52
  • cUSDC 0.193196 149398607050.52 % 0.41883 15:48
  • Theta Fuel 5.42 5301219200 % 5.75393 15:52
  • NEO 400.81 70530000 % 1.02893 15:52
  • Algorand 8.41 3085800045.1999 % -1.7345 15:52
  • Bitcoin SV 1376.12 18764689.144239 % 0.24008 15:52
  • Cosmos 107.73 238526146.88641 % -0.73919 15:52
  • PancakeSwap 136.75 183541516.80953 % 1.42033 15:52
  • Kusama 2738.2 8980098.0741123 % 0.31888 15:52
  • Crypto.com Coin 0.966983 25263013692 % 2.31906 15:51
  • Celsius Network 56.26 423415980.3475 % -3.93198 15:51
  • FTX Token 263.54 87062034.259526 % -1.15045 15:51
  • cETH 393.83 58154578.328646 % 1.16997 15:46
  • Tezos 27.41 835469044.24714 % 1.28738 15:52
  • Klaytn 9.1 2475271992 % 2.24857 15:50
  • LEO Token 22.58 950953362.9 % 1.3428 15:46
  • Terra 51.47 416708808.85438 % 0.01816 15:51
  • Maker 23318 901310.94728931 % -1.11386 15:52
  • Avalanche 120.81 172418164.00045 % -0.47078 15:52
  • SafeMoon 3.449E-5 5.8124415674792E+14 % 3.18146 15:51
  • Huobi Token 109.68 170704593.25441 % 0.76776 15:51
  • THORChain 65.83 271444139.53627 % -2.2883 15:49
  • BitTorrent 0.0267314 659071882049 % -1.54879 15:51
  • TerraUSD 8.75 1910580750.7671 % 0.45265 15:52
  • The Graph 5.35 2897903422 % -0.36559 15:51
  • Hedera Hashgraph 1.75 8599030332 % -1.96022 15:52
  • Waves 144.62 100000000 % 0.56837 15:52
  • Telcoin 0.257442 54869406904.06 % 3.00583 15:50
  • Decred 1074.56 13038839.846463 % 2.94382 15:51
  • Chiliz 2.6 5344064580 % 2.96164 15:52
  • Dash 1361.34 10188412.602101 % -0.11145 15:52
  • Compound 2461.01 5331135.1387716 % -1.28223 15:52
  • Zcash 1153.87 11216347.119802 % -0.88757 15:52
  • Sushi 68.16 189135627.85653 % -1.238 15:52
  • Elrond 705.98 17897911 % 2.01593 15:52
  • TrueUSD 8.74 1424537827.27 % 0.36738 15:52
  • Huobi BTC 317410 37906.36865999 % -0.60131 15:27
  • NEM 1.32 8999999999 % -0.50282 15:52
  • Synthetix Network Token 72.95 157565634.96804 % 1.19832 15:52
  • Holo 0.062707 177619433541.14 % 0.22349 15:52
  • yearn.finance 300091 36096.410289287 % 0.21779 15:52
  • Near 25.67 406862398 % -5.52632 15:52
  • Lido Staked Ether 19642.76 530553.19399844 % 0.80567 15:46
  • Enjin Coin 11.12 934331121.39902 % 0.39432 15:51
  • Zilliqa 0.850507 12148963918.448 % -1.06779 15:52
  • Helium 112.79 86920779.960093 % -1.44741 15:52
  • Mdex 17.63 486073595.67511 % 2.15939 15:51
  • Quant 669.64 12874667.469289 % 16.29645 15:51
  • NEXO 15.02 560000010.0064 % 0.32926 15:50
  • Bitcoin Gold 464.81 17513924 % -0.23704 15:51
  • Basic Attention Token 5.44 1497640549.9674 % 2.12783 15:52
  • Horizen 719.7 11208693.75 % 2.37867 15:52
  • Stacks 7.27 1052561461.6878 % 2.06787 15:51
  • Decentraland 5.68 1327372145.9865 % 2.22196 15:52
  • Qtum 69.48 103496057 % -1.22641 15:52
  • Fantom 2.74 2541152731.01 % 4.54582 15:52
  • XDC Network 0.568929 12238141964 % -8.6587 15:51
  • Nano 51.87 133248290 % 0.6393 15:52
  • Liquity USD 8.85 779829471.60542 % 0.82018 15:45
  • Bancor Network Token 31.21 212982507.26605 % 0.53335 15:52
  • Harmony 0.641965 10204637447.793 % 0.26956 15:52
  • Ontology 7.51 865632987 % 1.82959 15:52
  • Arweave 147.1 43825615 % 6.29925 15:51
  • DigiByte 0.438971 14414791222.159 % 0.76288 15:52
  • 0x 7.19 845229356.7426 % 1.00508 15:52
  • UMA 95.99 61618701.484921 % 1.73107 15:52
  • Siacoin 0.12181 48080205000 % -5.69184 15:51

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.