Son Yaz 21 Mayıs Bölümünde Yarım Kalan Hikaye!

Son Yaz dizisinin 21 Mayıs akşamı yayınlanan 19. bölümünde Akgün ve abisi Gökhan arasında geçen diyalogda, Gökhan'ın bahsettiği yarım kalan hikayenin sonu nasıl bitiyor?

ABONE OL
Mayıs 22, 2021 04:07
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fox TV’nin sevilen mafya/aşk dizisinin 19. bölümü 21 Mayıs akşamı ekranlardaydı. Dizinin bu bölümünde Akgün Gökalp Taşkın ile abisi Gökhan’ın arasında geçen diyalogda bahsedilen hikayenin devam merak edildi. İşte hikayenin tamamı…

Hastane Penceresi Hikayesi

İkisi de ciddi ciddi hasta olan yaşlı adamlar aynı oda da kalıyorlar. Hastalardan birisi cam kenarındaki yatakta yatıyor. Diğer adam ise duvar tarafındaki yatakta yatıyor ve dışarıyı göremiyor. İki arkadaş sürekli sohbet ediyorlarmış, ailelerinden, eşlerinden ve önceki hayatlarından bahsediyorlarmış. Her gün düzenli olarak cam kenarındaki adam dışarda gördüğü manzarayı diğer arkadaşına anlatıyor.

Manzarayı göremeyen yataktaki hasta, içten içe cam kenarındaki hastayı kıskanıyormuş. Çünkü diğer arkadaşı, manzarayı o kadar dikkat çekici anlatıyormuş ve manzarayı gözlerinde canlandırıyormuş. Aradan zaman geçtikten sonra, bir gün cam kenarındaki hasta fenalaşır. Diğer hastanın acil durum düğmesine basması gerekiyormuş fakat kıskandığı için buna basmamış. O hasta ölürse cam kenarına geçebilecekmiş.

Beklediği gibi de olmuş, oda arkadaşı ölünce kendisi cam kenarına geçmiş. O zaman dışarıda manzara olmadığını görmüş. Karşısında kocaman bir duvar varmış. Oda arkadaşının anlattığı gibi bir manzara yokmuş. Meğerse arkadaşı, sırf kendisine moral verebilmek için gerçekte olanı değil de aklındakini anlatıyormuş.

Dizideki iki kardeşin hikayesi de bu hikayeye benziyor aslında. Akgün, Gökhan’a iyilik yapmaya çalışırken Gökhan, Akgün’e zarar veriyor ve hatta öldürmeye çalışıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.