DOLAR 9,23470.24%
EURO 10,80090.36%
STERLIN 12,80810.33%
ALTIN 529,640,37
BIST 1.432,800,21%
BITCOIN 6068551,76%
İstanbul
16°

AÇIK

05 50

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Yeni ve En Doğru Haberler

COVİD-19 VERİLERİ 20.10.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 361.350
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 29.760
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 214
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 28.803
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 9,230.24%
BIST 1.432,800,21
EURO 10,800.36%
ALTIN 529,640,37%
BITCOIN 6068551,76%
16°C
İMSAK'A 05 50

PUAN DURUMU

O G P
  1. Trabzonspor

    9 +10 21
  2. Hatayspor

    9 +11 19
  3. Fenerbahçe

    9 +4 19
  4. Beşiktaş

    9 +7 17
  5. Karagümrük

    9 +4 17
  6. Genişlet
  7. Galatasaray

    9 +2 17
  8. Alanyaspor

    9 0 17
  9. Altay

    9 +1 15
  10. Konyaspor

    9 +3 14
  11. Adana Demir

    9 0 12
  12. Kayserispor

    9 -2 11
  13. Gaziantep FK

    9 -2 11
  14. Sivasspor

    9 +2 10
  15. Başakşehir

    9 -1 9
  16. Antalyaspor

    9 -4 9
  17. Yeni Malatya

    9 -7 9
  18. Göztepe

    9 -4 8
  19. Giresunspor

    9 -4 8
  20. Kasımpaşa

    9 -5 6
  21. Ç. Rizespor

    9 -15 1
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.