DOLAR 8,5512-0.11%
EURO 10,14590.18%
STERLIN 11,91050.12%
ALTIN 497,010,39
BIST 1.360,750.09%
BITCOIN 3412494,45%
İstanbul
30°

AÇIK

04 02

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Yeni ve En Doğru Haberler

COVİD-19 VERİLERİ 28.07.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 257.474
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 22.291
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 76
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4.197
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 8,55-0.11%
BIST 1.360,750.09
EURO 10,150.18%
ALTIN 497,010,39%
BITCOIN 3412494,45%
30°C
İMSAK'A 04 02

PUAN DURUMU

O G P
  1. Adana Demir

    0 0 0
  2. Alanyaspor

    0 0 0
  3. Altay

    0 0 0
  4. Antalyaspor

    0 0 0
  5. Beşiktaş

    0 0 0
  6. Genişlet
  7. Karagümrük

    0 0 0
  8. Fenerbahçe

    0 0 0
  9. Galatasaray

    0 0 0
  10. Gaziantep FK

    0 0 0
  11. Giresunspor

    0 0 0
  12. Göztepe

    0 0 0
  13. Hatayspor

    0 0 0
  14. Başakşehir

    0 0 0
  15. Kasımpaşa

    0 0 0
  16. Kayserispor

    0 0 0
  17. Konyaspor

    0 0 0
  18. Ç. Rizespor

    0 0 0
  19. Sivasspor

    0 0 0
  20. Trabzonspor

    0 0 0
  21. Yeni Malatya

    0 0 0
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.