DOLAR 8,57480.56%
EURO 10,10940.47%
STERLIN 11,85270.41%
ALTIN 486,561,27
BIST 1.423,430.38%
BITCOIN 4124901,52%
İstanbul
22°

AZ BULUTLU

13 04

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

En Yeni ve En Doğru Haberler

COVİD-19 VERİLERİ 16.09.2021
BUGÜNKÜ TEST SAYISI 343.142
BUGÜNKÜ VAKA SAYISI 28.118
BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 262
BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 32.249
BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI
TOPLAM TEST SAYISI
TOPLAM HASTA SAYISI
TOPLAM VEFAT SAYISI
AĞIR HASTA SAYISI
TOPLAM İYİLEŞEN
DOLAR 8,570.56%
BIST 1.423,430.38
EURO 10,110.47%
ALTIN 486,561,27%
BITCOIN 4124901,52%
22°C
ÖĞLE'YE 13 04

PUAN DURUMU

O G P
  1. Beşiktaş

    4 +7 10
  2. Trabzonspor

    4 +6 10
  3. Fenerbahçe

    4 +5 10
  4. Konyaspor

    4 +4 10
  5. Galatasaray

    4 +3 8
  6. Genişlet
  7. Hatayspor

    4 +6 7
  8. Karagümrük

    4 +4 7
  9. Kayserispor

    4 0 7
  10. Altay

    4 +2 6
  11. Yeni Malatya

    4 -4 6
  12. Alanyaspor

    4 -6 6
  13. Göztepe

    4 0 5
  14. Kasımpaşa

    4 0 5
  15. Gaziantep FK

    4 -1 4
  16. Antalyaspor

    4 -3 4
  17. Sivasspor

    4 -2 2
  18. Adana Demir

    4 -5 2
  19. Ç. Rizespor

    4 -6 1
  20. Başakşehir

    4 -4 0
  21. Giresunspor

    4 -6 0
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.